Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę podczas gdy rentowny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w wysoko krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, tudzież nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje asystent całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz zanieść czas wolny i w dalszym ciągu mieć zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, żeby dopaść jest przerobić własny personel w kompleks marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest ale wręcz menedżerami, tudzież istnieje istotna różność między „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy dostać pewne rzeczy, w czasie gdy rząd kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz wciąż „zarządzasz” swoim zespołem, to masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz rząd tudzież wizję, wówczas Twój zespół staje się słuszny spośród TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę dla Ciebie oraz osiągać gwoli Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą znajdować się tego częścią, bo owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec za błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa a porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, iżby trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich mapa pracował w celu nich zaś przynosił sztywny strumień pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zrewanżować się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna tryb jest wideta dla Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakże niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca powtórnie a kolejny raz a odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp praktyki w poprzek relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój perfekcyjny wzór biznesowy byłby:

Prawie gruntownie prowadzony za pomocą Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie bis większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący rozmiar zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia niezależnie od swoją praktyką, skoro czują się oprócz kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, albowiem nie wiedzą, gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, by ich doświadczenie pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … jest dozwolone otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, iżby spełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozwój praktyki.

Related Posts