Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę kiedy opłacający się biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w wysoko krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, tudzież nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w środku produkowanie przychodów. Możesz wywiać czas wolny a w dalszym ciągu dysponować błogość ducha wiedząc, iż Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby ogarnąć jest przeobrazić swój pracownicy w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest lecz wciąż menedżerami, i istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, w trakcie kiedy władza kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza tudzież wizję, wówczas Twój całość staje się właściwy z TWOIM celem.

Będą wielbić pracować gwoli Ciebie i zarabiać dla Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą istnieć tego częścią, jako że owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, aby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć za błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa a porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby trzymać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich plan pracował dla nich a przynosił nieporuszony strumień pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna strategia jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, toż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca raz jeszcze i raz jeszcze natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy rozwój staż przez relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak tak aby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój bardzo dobry model biznesowy byłby:

Prawie na cacy zarządzany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej bis większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący rozmiar zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / czy też która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia poza swoją praktyką, ponieważ czują się oprócz kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, bowiem nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, iżby ich rutyna pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włość informacja … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce gruntownie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na przyspieszenie praktyki.

Related Posts