Sposoby na akwizycja produktów z Chin

W 2020 roku zupełny kula ziemska został zamknięty z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego natomiast gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego też Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego także możesz dysponować problemy z importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy odciążyć Ci w imporcie produktów z Chin w ciągu pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów od czasu chińskich dostawców, takich podczas gdy Made in China natomiast Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyekspediować aż do nas e-mail z opisem przedmiotów, które chcesz razem spośród kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyselekcjonować spośród różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci przejść http://www.doroz.eu dzięki pełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł porozmawiać wprost z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia i naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie sprawdzić materiał, format natomiast kolor produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów sposób możesz uzyskać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proch zadowolenie ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci raport jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy wesprzeć Ci wyekspediować płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz posłać płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy plus otrzymać kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się ambarasować o wysyłkę natomiast dostawę, skoro wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest dodatkowo zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci odnaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou tudzież obok innych dostawców w Chinach.

Możemy wesprzeć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC albo usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy przynieść ulgę w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy uzyskać w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe oraz usługi

Możesz wyliczać na Morefar Global zaś zalążek produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy całość ekspertów, iżby poprowadzić Cię przez każdy łańcuch procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, ażeby podnieść swój biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts