Przewodnik w celu początkujących: Wprowadzenie do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, kto został skończony na technologii Blockchain oraz pewno został uruchomiony w 2009 roku przy użyciu tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych a uważa się, iż w sumie 21 milionów bitcoinów może zostać wydobytych. Inne w największym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic zaś twarde rozwidlenia Bitcoin, takie podczas gdy Bitcoin Cash tudzież Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, tak aby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie zaś starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, iż wypłata naraz spadła w dół, podczas gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ bazar kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, gdyż nie ma kontroli żadnego rządu ponad kryptowalutą, albowiem jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem tudzież zdominuje wszystkie waluty, takie gdy USD, EUR, INR natomiast ASD w przyszłości http://www.borejko.pl natomiast stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego pożądane byłoby zaś dlaczego nie powinno się wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, i później w przybliżeniu 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych z pewną unikalną cechą dla każdej monety.

Niektóre spośród powodów, których doświadczyłem a którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – więc użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, żeby przenieść kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie do waluty fiat, gdzie eksploatator potrzebuje platformy takiej podczas gdy bank, aby ronić kapitał z jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na wielce bezpiecznej technologii blockchain tudzież poniekąd zerowe szanse na włamanie i przywłaszczenie kryptowaluty, póki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawżdy wystrzegać się kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu z nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na śmigły zarobek, tudzież od tego czasu pada ofiarą szumu bańki tudzież traci swoje pieniądze. Lepiej jest, tak aby użytkownicy przeprowadzili do licha i trochę badań poprzednio zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze odpowiednio jest ulokować swoje pieniądze w wielu kryptowalutach miast jednej, bo zauważono, że parę kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, o ile inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których pożądane byłoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, a końcówka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin potem dominuje na rynku kryptowalut, atoli jego udział naraz spadł z 90% do 38%, zaś Altcoiny takie kiedy Litecoin, Ethereum, Ripple nagle wzrosły zaś przejęły większość rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl bezustannie dominuje na rynku kryptowalut, niemniej jednak nie jest jedyną kryptowalutą, którą powinno się zastanowić się podczas inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz nadać poniżej uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie natomiast kiedy brać za dobrą monetę kryptowaluty?

Podczas podczas gdy kilka lat temu nie było swobodnie kupować kryptowaluty, przecież w tej chwili użytkownicy mają mrowie dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma dwa główne platformy bitcoin Unocoin portmonetka natomiast Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą brać za dobrą monetę natomiast wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupić bitcoin z portfela tylko, aliści nie od momentu innej osoby. Istniała różnica w cenie kupna tudzież sprzedaży, oraz użytkownicy muszą odwzajemnić się pewną nominalną opłatę w środku sfinalizowanie transakcji.

W 2017 roku kreatywność Cryptocurrency wzrósł ogromnie, zaś pańszczyzna Bitcoin wzrosła spontanicznie, przede wszystkim w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników do poszukiwania alternatyw Bitcoin natomiast przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax a Zebpay owo dwie główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – jaki zajmował się nic bardziej błędnego Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje owo szansę innym organizacjom na postęp z innymi altcoinami, a nawet zmusiło Unocoin natomiast innych aż do dodania więcej walut do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami tudzież blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange gwoli swoich użytkowników, ażeby mogli handlować wieloma kryptowalutami z wyjątkiem handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, że Unocion zapewniał natychmiastowe kupno natomiast sprzedaż nic bardziej błędnego Bitcoinów, w toku jak na UnoDAX użytkownicy mogą dostarczyć zamówienie na dowolną dostępną kryptowalutę oraz o ile pasuje białogłowa do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach to Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć rachunek rozliczeniowy w każdej spośród giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu mejl natomiast podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, można począć wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Posts