Przewodnik gwoli początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, kto został ukończony na technologii Blockchain natomiast pewno został uruchomiony w 2009 roku za sprawą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych tudzież uważa się, iż w sumie 21 milionów bitcoinów przypadkiem zostać wydobytych. Inne najbardziej popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic i twarde rozwidlenia Bitcoin, takie kiedy Bitcoin Cash oraz Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, iżby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie i starali się wystrzegać się inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, iż cena nieoczekiwanie spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ rynek kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą inwestować kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, jako że nie ma kontroli żadnego rządu nad kryptowalutą, bowiem jest to kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, że Bitcoin jest prawdziwym złotem zaś zdominuje wszystkie waluty, takie podczas gdy USD, EUR, INR a ASD w przyszłości http://www.borejko.pl i stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego wskazane jest natomiast po co nie pożądane byłoby wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, oraz odtąd mniej więcej 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych z pewną unikalną cechą dla każdej monety.

Niektóre spośród powodów, których doświadczyłem natomiast którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – skutkiem tego użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, tak aby przekazać kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, dokąd eksploatator potrzebuje platformy takiej jak bank, ażeby ronić pieniądze spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na niezmiernie bezpiecznej technologii blockchain zaś w pewnym sensie zerowe szanse na włamanie tudzież kradzież kryptowaluty, dopóki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawżdy stronić kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu z nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na rychły zarobek, natomiast później pada ofiarą szumu bańki natomiast traci swoje pieniądze. Lepiej jest, by użytkownicy przeprowadzili do licha i trochę badań przed zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze przyzwoicie jest ulokować swoje kapitał w wielu kryptowalutach w miejsce jednej, bo zauważono, że parę kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, jeśliby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których wskazane jest się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, oraz resztka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin później dominuje na rynku kryptowalut, mimo to jego uczestnictwo wtem spadł spośród 90% aż do 38%, natomiast Altcoiny takie jak Litecoin, Ethereum, Ripple ni stąd ni zowąd wzrosły natomiast przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl wciąż dominuje na rynku kryptowalut, aliści nie jest jedyną kryptowalutą, którą powinno się pomyśleć w czasie inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz wciąć u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie zaś gdy wierzyć kryptowaluty?

Podczas podczas gdy nieco lat temu nie było bez trudności kupić kryptowaluty, jakkolwiek chwilowo użytkownicy mają bez liku dostępnych platform.

W 2015 roku, Indie ma dubel główne platformy bitcoin Unocoin portfel i Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą wierzyć a wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupować bitcoin z portfela tylko, aliści nie od czasu innej osoby. Istniała różność w cenie kupna natomiast sprzedaży, zaś użytkownicy muszą zrewanżować się pewną nominalną opłatę w środku wykonanie transakcji.

W 2017 roku twórcze myślenie Cryptocurrency wzrósł ogromnie, natomiast należność Bitcoin wzrosła spontanicznie, przede wszystkim w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin a przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax oraz Zebpay to para główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku z 90% udziałem w rynku – jaki zajmował się przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na rozwój z innymi altcoinami, natomiast nawet zmusiło Unocoin a innych aż do dodania więcej walut do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami natomiast blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange dla swoich użytkowników, by mogli dokonywać transakcji wieloma kryptowalutami nie licząc handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica pomiędzy obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe nabycie i sprzedaż lecz wciąż Bitcoinów, w trakcie gdy na UnoDAX użytkownicy mogą oddać zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę i o ile pasuje płeć słaba do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne do handlu kryptowalutami w Indiach to Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć rachunek rozliczeniowy w każdej z giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu mejl natomiast podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, można nawiązać wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Posts