Praktyki odkąd dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakże jest niejaki rozdział, kto jest no tak apropos naszej branży, iż chciałem się poprzednio z wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, przecież oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nierzadko wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, toż są ściśle mówiąc organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, jaki wymaga wysiłku, aby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; niemniej jednak kiedy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa podług innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się zignorować tok budowania natomiast natychmiast przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, natomiast krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, w takim razie próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby trwać natychmiastowe rezultaty i bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, tudzież obecnie są w pętli zagłady natomiast zmierzają do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek względnie dwa, nie podoba się wyniki, skutkiem tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale nigdy nie pozostają wcale długo, żeby utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, skutkiem tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, iżby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani zaś w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; potem określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą i budują zaufanie z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od czasu pierwszego telefonu, kto wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz udostępniać na własnych platformach społecznych, w takim razie inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przejść przez swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się tudzież akcji na społecznych z tej przyczyny więcej pacjentów dokonać owo samo a nie inaczej później oraz no tak dalej.

Więc w tym momencie masz bieg zaś schemat, który buduje rozpęd, przeto masz niezmienny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze aniżeli teraz, iżby Twoja rutyna działa podczas gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która przypadkiem utrzymać się przy życiu burze konkurencji a COVID oraz co popadnie innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Posts