Praktyki od dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, czemu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest jeden rozdział, jaki jest ściśle mówiąc apropos naszej branży, że chciałem się przed spośród wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, tymczasem oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji nierzadko wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jednak są w gruncie rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, który wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie kołowrót zamachowe; atoli podczas gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się nie uwzględnić przebieg budowania zaś obecnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, atoli krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, więc próbują innej krótkoterminowej taktyki, by trwać natychmiastowe rezultaty zaś bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast chwilowo są w pętli zagłady oraz zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przez miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, ergo skaczą z tego do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają całkiem długo, by uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, gdyby ulokować plan w miejscu, tak aby je pielęgnować, w takim razie dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, aby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bez ustanku się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie spośród tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, iżby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz użyczać na własnych platformach społecznych, wobec tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i ukończyć za sprawą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych w następstwie tego więcej pacjentów poczynić to samo i ściśle mówiąc w dalszym ciągu zaś w samej rzeczy dalej.

Więc w tej chwili masz tok a schemat, kto buduje rozpęd, wskutek tego masz bezwzględny rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To zupełnie nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja wprawa działa podczas gdy poprawnie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie przetrzymać burze konkurencji tudzież COVID oraz cokolwiek innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts