Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust aż do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest do głębi najlepsza reklama jest dozwolone uruchomić aż do swojej praktyki. Jest owo również najtańsza odmiana reklamy, że jest dozwolone inwestować w natomiast zajmuje minimum czasu i wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kumpel mówi inny przyjaciel, prącie http://www.gesikowski.pl rodziny, bądź kolega o tobie, owo jest złoto. Są nuże od razu sprzedawane na ciebie, nie są w rzeczy samej wrażliwe na cenę zaś są z większym natężeniem prawdopodobne, aby pozostać lojalnym pod Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, redukcja kosztów marketingu zewnętrznego natomiast modyfikować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz parę poleceń od chwili swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, lecz chcesz je odkąd każdego szczęśliwego pacjenta – nie lecz wybranych kilku.

Uczyń powiedzenie ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy a włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów z pacjentami, ze względu którym czują się oni traktowani najsampierw w charakterze osoby, zaś wówczas później jako pacjenci.

Używaj ich imion tudzież nawiązuj czucie naoczny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, tudzież od tego czasu pozwól im mówić. Chodzi o to, żeby w pierwszej kolejności odnieść z nimi osobistą więź, ażeby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dwaj minuty na nich jak na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, rzemiosło czy też co popadnie innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przedtem Tobą a opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się właściwie moc o danej osobie, o ile pokażesz, że jesteś nią zainteresowany. I będziesz zadziwiony tym, czego się dowiesz.

Być może są one członkiem mediów czy też są one częścią dużej firmy, która prawdopodobnie korzystać z http://www.gajcy.pl usług jak perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ów sposób. Każdy z nas ma przeciętnie w przybliżeniu 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman spośród twoich pacjentów powiedział wprost przeciwnie pewien z ich wewnętrznego kręgu o tobie, że będzie PODWOIĆ postęp praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, podobnie myślących ludzi, powiesić około spośród innymi podobnie myślących ludzi, tym samym chcesz, tak aby Twój „preferowany pacjent” donieść swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego w środku pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, iż chcesz więcej pacjentów takich podczas gdy oni oraz jeżeli wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę natomiast kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi prawidłowo opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, w takim razie produkuj jej mrowie w celu różnych kanałów medialnych, tak aby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl dzielić się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście w ciągu jego zgodą), zaś od tego czasu przekazać go na YouTube zaś Vimeo.

Podziel to na małe kawałki tudzież prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, by uplanować bezpłatną konsultację”.

I owo nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem zaś wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach tudzież informacjach prasowych. Wyślij mejl spośród informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów tudzież dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, żeby skorzystać niejaki cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, żeby powiększyć swoją istnienie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne a łatwe gwoli swoich pacjentów, ażeby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z logo wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą wykonywać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl a Twoim personelem tudzież protokołować wideo z relacją, i w następnej kolejności przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie natomiast Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w ciągu pewnik. Chcesz wylać swoim pacjentom, aczkolwiek mało oryginalny blankiet wygenerowany przy użyciu maszyna licząca nie wystarczy.

Pacjenci chcą stanowić doceniani w środku swoje zaufanie oraz uznani za swoje wsparcie, przeto okaż im wdzięczność.

– Niech personel w tej chwili aż do nich zadzwonią, tak aby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami od momentu Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, aby im podziękować
– Wyślij upominek spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, zatem zrób wielką sprawę z tego, kiedy niezmiernie doceniasz ich polecenie, a więcej osób będzie śledzić w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny aplikacja nagród, jaki potwierdza a dziękuje twoim pacjentom za pomocnik w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, iżby utrzymywać się o krocie więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, toż zdziałać to z ostrożnością, ażeby utrzymać się spośród dala od momentu kłopotów spośród towarzystw medycznych zaś ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie można opłacać komuś, który zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie być może znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts