Niedobór pracowników może być doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, nic bardziej błędnego może, firmy obudzą się i dostrzegą charakterystyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą atut firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, wszak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, zaś firmy starają się przyjąć do pracy każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw oraz jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, oraz pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków przez rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od czasu zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja współmałżonka i ja robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, a załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, niedaleko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, iż pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy a traktować ich dobrze, natomiast nie gdy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli głęboki sztama między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy tudzież ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: strategia pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzór zaś traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo przeciwnie niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr w charakterze nagrodę, wobec tego wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki za kolejny kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu dzięki rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty za pośrednictwem Izbę i jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet gdyby być może mieć przeciwnie delikatny autorytet na okup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na okup akcji, zarazem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przy użyciu piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał objawienie w 2019 roku oraz zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a błyskawicznie je porzucił tudzież wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili odkąd tych frazesów.

Related Posts