Kredytowanie szpitali jest podróżą, a nie celem

W obecnym scenariuszu, forma jest największym motorem w celu każdej firmy, ażeby oprzeć się sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną spośród takich branż, gdzie postać opieki nie być może znajdować się narażone na szwank za wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest wybitnie skuteczny tudzież działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych tudzież technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość nierzadko słyszymy o słabej opiece ponad pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym jakość usług medycznych staje się koniecznością, oraz akredytowanie jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym przez organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu a poprawy jakości, wydajności oraz skuteczności. Technecon Healthcare, jako doradca szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki poprzez wewnętrzną ocenę obiektów zaś procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, a plus pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, jak także prowadzi przy użyciu bieg akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest rękojmia wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych tudzież skrócenie czasu pobytu w szpitalu.

Kto przypuszczalnie się ubiegać o akredytację?

Każda zrzeszenie opieki zdrowotnej, która chwilowo funkcjonuje
Chętni aż do przyjęcia odpowiedzialności w ciągu poprawę jakości opieki
Preferowana jest zrzeszenie zarejestrowana bądź licencjonowana za sprawą odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie z ustalonymi standardami
Badanie poprzednio oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego za pomocą Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów zaś standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości i parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych z procesami obecnie stosowanymi za sprawą szpital
Analiza oraz dokumentacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni ugościć inicjatywę w tworzeniu chęci wśród pracowników, dać możliwość odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników a zapewnić ślubowanie spośród ich okolica natomiast animować natomiast katalizować administracja zmianą.

Korzyści z akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, i tym samym rozwój doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza niebezpieczeństwo wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy dla personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem a stronami trzecimi.
Zapewnia ufność tudzież pewność wśród pacjentów na krzyż poręka im dostępu do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi aż do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna powyżej szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą non stop budować forma opieki http://www.przyjemski.eu oraz umożliwiać zgodność spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji zrzeszenie akredytująca otrzyma informacje, że informacja oddział w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, dopiero przypadkiem utrzymywać się podjęta decyzja o ponownym badaniu czy też cofnięciu akredytacji. Podczas kiedy sposób aż do akredytacji nie jest łatwa aż do pokonania, komplet czego potrzebuje to ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Related Posts