Jak urobić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze natomiast wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, toż nadto wielu spośród nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat zaś pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów tarapaty dosyć swobodnie poprawić, by zwiększyć swój dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co naprawdę no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, jak są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy a chcą wzbudzić niechęć obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce przypuszczać się lepiej – kropka! Wierzą, iż starszy rangą powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót wykopać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz akuratny wynik, pod ręką minimalnym bólu i dyskomforcie, i że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent bez zabrudzeń chce się gdybać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, explicite mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny chory poczuje się dobrze, aktualny a komfortowy, i oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu w ciągu pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wyrobiony natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl przejść z wykorzystaniem recepcjonistę, wcale nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, natomiast odtąd przyuczyć się imienia dzwoniącego, żeby mogła go używać przy użyciu całkowity okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić również profesjonalny w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, jaki przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, i odtąd rękojmia ich, że jest owo niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować także obeznany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt wiele czasu między tym, kiedy rozmówca dotarł aż do Ciebie, zaś tym gdy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu ciągnąć badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić scenariusz rozmówcy lepiej czy też omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego oraz no dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia zaś zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w trakcie kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie a odręczny dopisek od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na idea procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz referencje od chwili innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, aby zobaczyć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, niby aktualnie Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów strategia pojawiają się one w dużej mierze z większym natężeniem gotowy, by stwierdzić „tak” do Ciebie.

Related Posts