Jak urobić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze natomiast trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za sprawą drzwi, aliści nadmiernie wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ów zagwozdka dość swobodnie poprawić, żeby podwyższyć osobisty dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co faktycznie ściśle mówiąc kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić niechęć obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce strzelać się lepiej – kropka! Wierzą, iż zwierzchni powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą ale wręcz znaleźć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz trafny wynik, obok minimalnym bólu zaś dyskomforcie, natomiast iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w następstwie tego uczuciami. Pacjent uporządkowany chce się zachodzić w głowę wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem jak na osobie zaś iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością tudzież szacunkiem i, otwarcie mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż możliwy chory poczuje się dobrze, aktualny oraz komfortowy, a oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu na przestrzeni pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, rasowy tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl pokonać przez recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się w pierwszej kolejności przedstawić, i po pewnym czasie wyszkolić się imienia dzwoniącego, iżby mogła go używać z wykorzystaniem skończony trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi natomiast sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się dodatkowo fachowy w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, i następny przyrzeczenie ich, iż jest to wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć także wyrobiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pośrodku tym, podczas gdy rozmówca dotarł do Ciebie, natomiast tym kiedy może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu ciągnąć badania swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej czy też porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego zaś ano dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia tudzież zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w toku podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, jak przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo oficjalny plik informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list od Ciebie natomiast odręczny uwaga od czasu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje i zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, aby ujrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, nieomal w tej chwili Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów metoda pojawiają się one w dużym stopniu z większym natężeniem gotowy, ażeby oznajmić „tak” do Ciebie.

Related Posts