Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują istotnie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz wiele pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, skutkiem tego twój kadra całkiem dużo rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypadkiem egzystować zrobić, aby przekształcić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, tak aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów a zasób wiedzy w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie nad konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, żeby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, jednak wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w czasie podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają spośród powodu strachu, z tej przyczyny uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy wybitnie się cieszy, albowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy wygląd tudzież żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane oraz są w tej chwili uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je powodować jest dojść do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i od tego czasu poprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby drugi raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna podejście była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można później rzucać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, lub można ćwiczyć pracowników, żeby przenieść wiele więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts