Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w gruncie rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mnogość pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, z tej przyczyny twój kadra wcale mrowie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy może egzystować zrobić, żeby przekuć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno odnaleźć utracone przychody.

Jeśli ty też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, ażeby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie powyżej konkurencję, wskutek tego działaj szybko.

Idź nad wszystko, tak aby poczuli się komfortowo oraz ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą matka makeover, aliści wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w toku kiedy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, przecież zwlekają z powodu strachu, dlatego uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy nadzwyczaj się cieszy, gdyż uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane oraz są w tej chwili uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je powodować jest zajść do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz po pewnym czasie zawołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by znowu przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna podejście była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też wolno szkolić pracowników, iżby przenieść co niemiara więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts