Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy tudzież naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie karmić http://www.foit.pl głowy w piach oraz wykonywać tego, co stale robiłeś, bowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azali ale wręcz zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, jednakowoż jest coś innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o czy też nie dawny skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, by skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż tudzież Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azali jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą patrzeć Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój tany na TikTok – żartując, lecz wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przeszukać Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz ergo strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, by wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o do licha i trochę w środku drogie, tak aby reklamować dzisiaj tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą istnieć niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w który sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zalążek skierowania, bo platforma komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany przez telefon, toż potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się z większym natężeniem komfortowe, pani otwiera się, iż ano to był przyjaciel, kto skierował ją faktycznie płeć nadobna googled ciebie, poszedł do witryny, oraz po pewnym czasie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, jako że są one zanadto zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wskutek tego po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż śledzić dni potem tudzież do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w następstwie tego trzeba systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny pacjent ma spośród praktyką jest brane zbyt trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci pod żadnym pozorem nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby istnieć postrzegane w charakterze najlepsze, toż nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny chory sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, ażeby zgrupować się z tobą, wszak nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę czy też irytujące drzewo telefoniczne względnie gnuśny recepcjonista, który nie przeszkadza wiązadło z rozmówcą.

Mój agregat tudzież ego robimy mystery shopping od momentu powyżej 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka przypuszczalnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane natomiast obciążenia musi znajdować się w miejscu, dlatego everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts