Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, żeby zobaczyć, gdzie są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też chować http://www.foit.pl głowy w piasek zaś sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, bowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azaliż przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, czy jest coś innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie dotychczasowy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż a Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, azali jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl patrzeć Twój taniec na TikTok – żartując, aliści wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą zbadać Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz przeto strategii tworzenia a dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą stanowić potencjalni pacjenci, ażeby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie wewnątrz drogie, tak aby robić reklamę dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista wcale nie zapytał dzwoniącego, w jaki postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane geneza skierowania, gdyż platforma komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta i pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany za pośrednictwem telefon, jednakowoż potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl a staje się w wyższym stopniu komfortowe, dama otwiera się, iż rzeczywiście owo był przyjaciel, jaki skierował ją faktycznie białogłowa googled ciebie, poszedł do witryny, natomiast po pewnym czasie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, albowiem są one zbyt zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, w następstwie tego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy praktyki próbować dni w przyszłości a do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci aktualnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako wiodący prym ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w takim razie wypada systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma spośród praktyką jest brane za bardzo trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby egzystować postrzegane w charakterze najlepsze, przecież nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, iżby połączyć się z tobą, jakkolwiek nadal zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drewno telefoniczne ewentualnie osowiały recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązanie spośród rozmówcą.

Mój zespół tudzież ja robimy mystery shopping od chwili nad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość być może wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz wciąż dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane natomiast obciążenia musi znajdować się w miejscu, toteż każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts