Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy mejl ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu mejl od Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na domiar tego wyekspediować je wprost do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na kto patrzysz teraz, pomimo tego śledzony do Ciebie, więc dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną zaś jak bardzo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, wraz spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za sprawą warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proch oraz informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak przeto możesz wyprawić do nich poczta elektroniczna natomiast odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy i dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w istocie tedy możesz wyekspediować do nich list elektroniczny natomiast oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” tudzież kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny stanowić osoby, spośród którymi miałeś nuże wcześniej kontakt. Możesz i kupić opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypadkiem być ważnym źródłem informacji dla networkingu i konceptualizacji sposobów na nasilenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, więc stale masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój łącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak notorycznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, poniżej warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy ograniczony do minimum ograniczenie wypłaty, który możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pomocą Ciebie minimalna liczba wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przeobrazić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je bez owijania w bawełnę aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, w następstwie tego masz zadłużenie gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz działać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts