Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu mejl od Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na dodatek posłać je bez owijania w bawełnę do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na kto patrzysz teraz, tymczasem śledzony aż do Ciebie, tedy dostaniesz pożyczka gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną zaś jak dużo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wespół spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 do 5), zaś wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz miał także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tedy możesz wyprawić aż do nich e-mail i odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy także dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), nie inaczej tedy możesz wyprawić do nich list elektroniczny zaś deklarować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz aktualnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest oddział „Zaproszenia” tudzież kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny stanowić osoby, z którymi miałeś aktualnie przedtem kontakt. Możesz również kupić opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, skutkiem tego furt masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy najmniejszy zakres wypłaty, jaki możesz przesiać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana dzięki Ciebie minimalna liczba wypłaty będą rolowane aż do momentu, gdy Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji oraz minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska i adresy e-mail osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja mejl od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je szczerze aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, w związku z tym masz pożyczka gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz wykonywać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeżeli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, podczas gdy saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts