7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest ponad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia tudzież najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną zaś ciężki stos torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, lecz co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki świństwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby przy użyciu gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich ponownie w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna albo czasopisma
Każdy chce posiadać pierwsze danie przekonanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je układać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując znowu papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na gazety lub czasopisma. Dzienniki a czasopisma mogą istnieć schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy w tej chwili starać się dziennika ani frasować się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” natomiast zafundować sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy tudzież poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, tudzież następny umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz prawdopodobnie egzystować usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin bądź okładek na lunch, tak aby cofnąć się niechlujnej torby na posiłek w porze południowej tudzież paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, iżby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu aż do góry nogami w celu nożyczek, zszywek względnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, linijka itp. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi tudzież małe dzieci, które raz za razem chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby dać możliwość im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną przez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki aż do nosa do następnej, krawaty aż do trzeciej zaś w gruncie rzeczy dalej. Oznacz je starannie, tak aby pomóc Ci capnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie przekopywać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, a jednocześnie pozostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak kluski do zębów, mydło, krem aż do golenia zaś pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój fetować bety natomiast uniemożliwiać one od momentu dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts