7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest powyżej pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia zaś najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną oraz nieprzyjemny stos torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, jakkolwiek co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki łajdactwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby przy użyciu gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich raz jeszcze w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna ewentualnie czasopisma
Każdy chce być wyposażonym zupa mniemanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując znów papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na prasa periodyczna czy też czasopisma. Dzienniki natomiast czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy nuże wypatrywać dziennika ani ambarasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” a „stare papiery” a fundnąć sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zazwyczaj używają modnej torby na posiłek w porze południowej aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący a poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój lancz w papierową torbę, zaś następny umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i prawdopodobnie być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin bądź okładek na lunch, aby uniknąć niechlujnej torby na lunch zaś sycić się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie oraz oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi mieć stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie wolno przestawić domu aż do górska kraina nogami gwoli nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linia i tak dalej a umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, tak aby mieli do nich nieskomplikowany dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by umożliwić im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na skroś ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej i naprawdę dalej. Oznacz je starannie, tak aby odciążyć Ci schwytać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie plądrować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, tudzież jednocześnie pozostać zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak kluski aż do zębów, mydło, krem aż do golenia i pędzel itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój bawić się piernaty i torpedować one od czasu odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts